Červenec 2011


Justin Bieber si s otcem nechal vytetovat na žebra nápis Ježíš

29. července 2011 v 15:01 Celebrity
Justin Bieber si s otcem nechal vytetovat na žebra nápis Ježíš
Justin Bieber (17) má na levé straně žeber pod paží vytetován nápis Ješua. V hebrejštině to znamená Ježíš a sedmnáctiletý kanadský zpěvák si nechal symboly tetovat v květnu letošního roku v Izraeli. Stejný nápis na stejném místě má i jeho otec Jeremy, který Justina do salonu doprovázel. Fotografie celého procesu tetování i výsledku byly zveřejněny na webu TheJustinBieberShrine.com.
Justina sice vychovávala téměř výlučně matka Patti Mallette, ale s otcem Jeremym jsou si prý velmi blízcí. "Mám skvělý vztah s mým otcem. Když jsem byl mladší, učil mě, jak zahrát některé písně na kytaru, třeba Knockin' on Heaven's Door od Boba Dylana. A taky mě naučil řídit. Je skvělý," přiznal Justin. Bieber nevysvětlil, proč si vybral zrovna židovský nápis Ješua, podle manažera Scotta Brauna se ale před každým koncertem modlí v angličtině i hebrejštině.

Opulentní svatba lady Diany a prince Charlese: Dnes je to přesně 20 let!

29. července 2011 v 14:59 Zajímavosti
Opulentní svatba lady Diany a prince Charlese: Dnes je to přesně 20 let!
Svatba Lady Diany Spencer (20) a korunního prince Charlese (32) byla největší ve 20. století.
V přímém přenosu ji sledovala až miliarda lidí. Ceremoniálu v Londýně se 29. července 1981 zúčastnilo na 3500 hostů. Snubní prsteny stály 30 000 dolarů a svatební šaty s více než sedm metrů dlouhou vlečkou, které Dianě navrhli David a Elizabeth Emanuelovi, byly ručně šité a zdobilo je 10 000 perel a flitrů. Charles se ženil v uniformě velitele námořní armády.
Mezi historické okamžiky patřil novomanželský polibek na balkóně Buckinghamského paláce. V červnu 1982 se Dianě narodil princ William a v září 1984 pak princ Harry. V roce 1993 ale došlo po dlouhotrvajících neshodách k odloučení páru, které vyvrcholilo rozvodem v roce 1996. Diana zemřela 31. srpna 1997 při autonehodě v Paříži. Charles se 9. dubna 2005 oženil se svou dlouholetou milenkou Camillou Parker-Bowles.

img

Agáta s pupkem vyrazila na mejdan: Mám ještě 14 dní do termínu porodu

29. července 2011 v 14:54 Celebrity
Agáta po měsíční pauze na párty.
Agáta po měsíční pauze na párty

Modelce Agátě Hanychové chyběly mejdany. "Měsíc jsem musela ležet doma s nohama nahoře. Ale teď mi doktor řekl, že už můžu rodit každou chvilku, termín mám 12.srpna, tak se nemusím tolik hlídat," řekla Super.cz Agáta, která si vyrazila na mejdan do klubu Bar-Bar. "Vyštvala mě i máma, ať pořád neotravuju doma. Ona prý šla ve stejném stavu na párty k Českému lvu, i když se jí měl každou chvilku narodit bratr Vincent," doplnila Agáta (26).

Původně měla jít Agáta ka křest nového singlu Agáta kapely Rybičky, ale protože se konal na parníku, z něhož se dá při počátku porodních bolestí jen těžko vystoupit, vzdala to. "Sama jsem byla překvapená, když mi volala, jestli může přijít," upřesnila Martina Gavriely (32), která v baru na Starém Městě pořádala ve stejnou dobu prezentaci nového vitalizačního drinku. "Myslela jsem, že si dělá legraci. Když jsem byla těhotná já, ani by mne nenapadlo někde chodit po večírcích," doplnila.
Vzhledem k tomu, že o prázdninách je okurková sezóna, měla celebritami, která zrovna nebyly na dovolené, narváno. V baru DJ Uwy se objevily zpěvačky Viktoria a Debbi, zastavili se herci Mirek Hrabě i Lukáš Hejlík a řada dalších méně i více známých hvězdiček ze šoubyznysu. Na večírku samozřejmě vystupoval Martinin přítel, muzikant Marcus Tran se svojí kapelou. K závěru večera přišel i expremiér Mirek Topolánek s manželkou Lucií Talmanovou a úplně samotná misska Aneta Vignerová.

*super.cz

Zemřela Amy Winehouse těhotná?

29. července 2011 v 14:52 Celebrity
Amy Winehouse
Protože není stále známá pravá příčina smrti britské zpěvačky Amy Winehouse (✝27), objevují se všemožné spekulace, proč nás tato hvězda tak náhle opustila. Její rodina se domnívá, že za její smrtí mohla být náhlá abstinence. Magazín The National Equirer ale přišel s jinou verzí. Amy prý byla těhotná.
"Abstinence byla pro její tělo velkým šokem. Oni (příbuzní) si myslí, že to je příčina její smrti," uvedl zdroj blízký zpěvaččině rodině. Dle amerického magazínu The National Equirer ale Amy musela přestat s pitím a drogami ze dne na den, jelikož byla těhotná. Otcem dítěte by pak měl být její přítel a britský filmař Reg Traviss (34).
Není tajemstvím, že Winehouse o dítěti uvažovala již delší dobu. "Amy je posedlá mateřstvím. Je to teď jediné téma, o kterém mluví. Šíleně chce mít miminko už do roka," řekl nedávno magazínu Reveal zdroj z jejího blízkého okolí. "Amy teď pro to dělá všechno a snaží se na sobě pracovat, protože její drogami a pitím oslabené tělo by těhotenství nezvládlo. V současnosti je na správné cestě dát se jednou pro vždy dohromady," dodal zdroj.

*super.cz

Amy Winehouse: Drogy nebyly příčinou její smrti!

26. července 2011 v 22:08 Celebrity
Amy Winehouse (1983-2011) překvapivě nezemřela na předávkování drogami! První výsledky vyšetřování nepotvrdily spekulaci, že by příčinou smrti byl silný koktejl návykových látek, který si zpěvačka sama namíchala. Žádné drogy totiž nebyly při pitvě v jejím těle nalezeny …


Amy Winehouse byla nalezena mrtvá v sobotu odpoledne ve svém domě ve čtvrti Cramden v Londýně. Podle zahraničních médií ji našel v posteli její bodyguard Andrew Morris. Zpěvačka ovšem v té době byla už šest hodin mrtvá, což by znamenalo, že zemřela už někdy ráno.
Zajímavé je, že den před smrtí ji navštívil lékař, který zkontroloval její zdravotní stav a konstatoval, že Amy Winehouse trpí rozedmou plic a má velké psychické problémy. Po prohlídce údajně lékař konstatoval, že je v pořádku a nemá v sobě žádné návykové látky. Že by se nakonec rozhodla, že spáchá sebevraždu?
Také podle jejího manažera zpěvačka měla sice deprese z pokaženého turné a bojovala se závislostí na drogách a alkoholu, ale byla už měsíc tzv. čistá.

Katy Perry se obarvila na blond!

26. července 2011 v 22:05 Celebrity
Zpěvačka Katy Perry chtěla, aby na premiéře filmu Šmoulové bylo jasno, koho v animovaném snímku mluví. Třpytivou Šmoulinku měla na bílých minišatech a dokonce si odbarvila tmavé vlasy. Zatím s výsledkem není příliš spokojená.
Katy Perry má ze svého filmového debutu radost. S nadšením napsala na Twitter: "Jdu do šmoulí vesnice na premiéru Šmoulů. Jsem Šmoulinka!!! Jsem modrá."
Modré měla naštěstí jen střevíčky. Překvapila ale novým účesem. Blond hříva ve stylu Šmoulinky to však úplně nebyla. Zpěvačka má konce vlasů zrzavé. Sama si na Twitteru postěžovala, že to je selhání.
Proces zesvětlování ale chvíli trvá, a tak se zpěvačka musí obrnit trpělivostí. "Nemám tu správnou barvu. Měla jsem černou tak dlouho! Abych dosáhla cíle, musím být tři týdny zrzavá. Pokud nevydržím tři týdny, budu bez vlasů," napsala Perry.
Blond je přitom její původní barva. Léta ale chtěla být brunetou až černovláskou, barvila si proto i své obočí. Až Šmoulinka ji přiměla k návratu k původnímu vzhledu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emotivní pohřeb hvězdy: Dobrou noc, můj anděli, řekl otec u rakve Amy Winehouse

26. července 2011 v 21:35 Celebrity
Celkem asi 200 lidí se v úterý rozloučilo se zpěvačkou Amy Winehouse (✝27), která byla v sobotu nalezená mrtvá ve svém londýnském domě. Mezi nimi byli i zpěvaččiny rodiče, kteří se pořád se smrtí své dcery nemohou smířit.
"Dobrou noc, anděli můj, spi sladce. Máma a táta tě budou vždy milovat," loučil se otec Mitch (60).
Na věčnost Amy doprovázela píseň americké zpěvačky Carole King So Far Away (Tak daleko) z roku 1971.
Podle mluvčího rodiny Mitch během židovského obřadu smutečním hostům vyprávěl i několik vtipných příhod z dětství své dcery. Několikrát řekl, že Amy nikdy nebyla tak šťastná jako v poslední době, a to hlavně díky svému poslednímu příteli Regu Travissovi (34).
Mezi pozvanými byla zpěvaččina nejlepší kamarádka Kelly Osbourne, Bryan Adams nebo její kmotřenka, zpěvačka Dionne Bromfield. Kelly na obřad přišla v účesu podobném těm, jaké vždy nosila Amy.
Na obřad naopak nedorazil zpěvaččin exmanžel Blake Fielder-Civil (28), který kvůli loupeži sedí ve vězení v Leedsu. Otec Mitch si totiž jeho přítomnost nepřál, podle něj právě Blake totiž Amy namočil do těžkých drog.

Otec Mitch na pohřbu Amy Winehouse.
Otec Mitch na pohřbu Amy Winehouse

Bratr Ale na pohřbu Amy Winehouse.
Bratr Ale na pohřbu Amy Winehouse

Poslední přítel Amy Winehouse Reg Traviss.
Poslední přítel Amy Winehouse Reg Traviss

Kelly Osbourne at Amy Winehouse's Funeral
Nejlepší kamarádka Amy Winehouse Kelly Osbourne


J. K. Rowling dostala za Harryho Pottera náramek se 40 diamanty

26. července 2011 v 21:25 Celebrity
J.K. Rowling
Produkční společnost Warner Bros si váží miliard, které má díky filmům o Harrym Potterovi. A tak si váží i autorky knižní předlohy J. K. Rowling. Oceněním lukrativnosti spolupráce s ní má být náramek se čtyřiceti diamanty, které vedení Warner Bros předalo slavné britské spisovatelce po londýnské premiéře.
Náramek z bílého zlata posetý drahými kameny předal Joanne přímo výkonný šéf společnosti Barry Meyer na party po londýnské premiéře poslední z filmů s titulem Harry Potter a Relikvie smrti: Část 2.
Spisovatelka ale měla z náramku radost jen poloviční, byla totiž značně nervózní, že ji o šperk za desítky milionů korun někdo připraví. "Musela mít u sebe pořád nějakou ochranku, aby bylo zajištěno, že bude ten klenot v bezpečí," tvrdí zdroj z večírku.

Victoria Beckham navrhla kabelku za 250 tisíc!

26. července 2011 v 21:12 Celebrity
http://blondehairblog.com/wp-content/uploads/2011/03/victoria-beckham.jpgVictoria Beckham (37) sice opakovaně zdůrazňuje, že je teď doma v Los Angeles a na návrat do Británie nepomýšlí, na své britské fanoušky nezapomněla. Navrhla jim luxusní kabelku. Tu si mohou koupit v obchodním domě Selfridges na londýnské Oxford Street. Za jediný exkluzivní kousek ale musejí vydat několik průměrných platů. Kabelka vyjde v přepočtu na koruny na 250 tisíc.
Jedinečný návrh Viktorie zhotovený v jediném originále bude mít cenu 8 995 liber. Kabelka určitě nebude hitem u ochránců zvířat, neboť je vyrobena z pravé krokodýlí kůže.
"Podle Selfridges bude tato exkluzivní kabelka hitem letošních Vánoc a v rámci vánočního prodeje bude také vystavena, je vyrobena z čistě bílé krokodýlí kůže se zlatým řetězem a na celém světě bude pouze tento jediný exemplář," píše britský magazín Marie Claire.
Viktorie prý budoucímu majiteli exkluzivního kousku napsala i osobní vzkaz.img