James Cameron převede velkofilm Titanic do 3D!

24. května 2011 v 17:59 |  TITANIC - film (historie)
Celosvětová obnovená premiéra filmu Titanic ve formátu 3D se ukuteční dne 6. dubna 2012! Premiéra filmu připadá na 100. výročí vyplutí Titanicu, neboť loď vyplula z přístavu Southampton 10. dubna 1912.

Kate Winslet a Leonardo DiCaprio si opět zařádí na palubě Titanicu!

Velkofilm Titanic, který obdržel jedenáct Oscarů, včetně Oscara za nejlepší film a nejlepší režii, je v tržbách druhým nejúspěšnějším filmem všech dob. Snímek, který vlastně zahájil hvězdné kariéry Leonarda DiCapria a Kate Winslet, měl premiéru v roce 1997 a slavil tehdy úspěch u diváků i kritiky.
Režisér James Cameron se teď pokusí překonat sám sebe - na příští rok chystá trojrozměrnou podobu příběhu o potopené lodi. Diváci teprve díky 3D verzi uvidí Titanic tak, jak byl zamýšlený, tedy na velkém plátně. Má jít o film jaký jsme nikdy předtím neviděli, jelikož bude digitálně upravený ve vyšším rozlišení a pečlivě převedený do 3D.


Jeho nová premiéra je stanovena na 6. dubna 2012 při příležitosti stého výročí vyplutí Titaniku na jeho první - a poslední - plavbu z Anglie 10. dubna 1912.
Titanic po celém světě vydělal víc než 1,8 miliardy dolarů a dlouho dominoval žebříčku nejvýnosnějších filmů všech dob, než ho s 2,7 miliardami od premiéry v roce 2009 překonal Avatar.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 24. května 2011 v 18:10 | Reagovat

Super, to bude úžasné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.