Květen 2011

Naštvaný Moby si pustil pusu na špacír: Písně Britney Spears a Keshy nejsou hudbou!

31. května 2011 v 13:35 Britney Spears
Moby kritizuje Britney a Keshu.
Moby kritizuje Britney a Keshu.

Celosvětově uznávaný umělec Moby (45) tvrdí, že písně zpěvaček Britney Spears (29) a Keshy (24) nejsou hudbou a jsou prý nesprávně označené.
"Je to zábavné, ale nemyslím si, že jde o hudbu. Uznávám to jako fenomén popkultury a některé skladby si rád poslechnu třeba v nákupním centru, ale neplní pro mě funkci hudby," řekl známý DJ pro Spinner.com.
Moby, jehož skutečné jméno zní Richard Melville Hall, s Britney spolupracoval na jejím albu The Zone. Nechal se slyšet, že zpěvačka už má poškozenou přirozenost současným stylem. Myslí si, že osobní problémy Spears jsou důsledkem její velké slávy, které dosáhla jako velmi mladá.
Moby je zvláštní člověk. Jako malý opustil školu s tím, že se stane klubovým dýdžejem, což se mu splnilo. Svou první nahrávací smlouvu podepsal v roce 1989 s vydavatelstvím Instinct Records. Jeho prvním singlem, který zaznamenal úspěch, byla skladba Go. V současné době má na kontě nespočet velmi oblíbených hitů a je dokonce zapsán v Guinessově knize rekordů.

Randit s Bieberem je nebezpečné, jeho přítelkyni vyhrožují smrtí

31. května 2011 v 13:27 Celebrity
Sedmnáctiletý zpěvák Justin Bieber je idolem mnoha dívek po celém světě. Uchváceni jsou jím dokonce i Middletonovi, kteří teď prodávají předměty na party s jeho podobiznou. Šílenství fanynek ale nezná mezí. Jeho přítelkyně Selena Gomez od nich dostává vzkazy, kde jí vyhrožují smrtí.
Justin Bieber a Selena Gomezová na Havaji
Justin Bieber a Selena Gomez na Havaji

Hvězda televize Disney Channel Selena Gomez dostala první výhružné vzkazy poté, co se v médiích objevily fotky, jak se s Justinem Bieberem líbá na havajské pláži.
Vadí jim nejen to, že Bieber dává okázale najevo svou lásku k ní, ale upozorňují i na to, že je Selena starší. I když o pouhý jeden rok.
"Drž se od Justina dál, pedofile. Zabiju tě," napsala Seleně jedna z rozzuřených fanynek na Twitter. "Selena Gomez je nebezpečně blízko dlouhé, pomalé a bolestivé smrti," zněl jiný vzkaz.
Justin Bieber a Selena Gomezová
Justin Bieber a Selena Gomez

Na Facebooku je dokonce stránka "Nenávidím Selenu Gomez, protože chodí s mým chlapem" a má už téměř dva tisíce fanoušků, kteří sem vkládají hanlivé komentáře.
Právě obrovský počet fanoušků na sociálních sítích pomohl mladičkému zpěvákovi získat titul třetí nejvlivnější celebrity na světě v žebříčku časopisu Forbes. Před něj se dostala jen Lady Gaga a Oprah Winfrey.
Bieber vydělal za posledních dvanáct měsíců v přepočtu 913 milionů korun a za sebou nechal takové hvězdy, jako je skupina U2, Elton John nebo golfista Tiger Woods.
Bieber mánii neunikla ani rodina vévodkyně z Cambridge. Middletonovi s kanadským zpěvákem uzavřeli smlouvu, podle které jejich firma Party Pieces smí prodávat předměty s jeho tváří a podpisem.

SuperFinále si vychutná dvojice Gunčíková - Adamec

31. května 2011 v 13:20 TV Show
Poslední kolo Česko Slovenské SuperStar před SuperFinále přineslo po poněkud Michal Šeps
rozporuplných kolech do soutěže velkou dávku kvality. Jako by se produkce konečně začala trefovat nejen do vkusu diváků, ale i soutěžících. Vkus koneckonců dokázala i výběrem posledního pondělního hosta, kterým byla někdejší zpěvačka slovenské Pehy Katarína Knechtová se svojí zbrusu novou písničkou "Zopár slov". Ta měla v SuperStar svoji premiéru a napovídá, že Katarína dosti změnila styl. Po jejím vystoupení se ale už začalo naposled vyřazovat. Mám pocit, že republika se včera rozdělila na dva tábory - jeden, který si nedokázal představit SuperFinále bez Michala Šepse, a druhý, který si ho nemohl představit s ním. Například já i porota jsme se zařadili do druhé skupiny, i když Rytmus zmínil v tipech Lukáše Adamce, což mu ale stejně nikdo nevěřil. Nicméně nakonec odpůrci rastamana, či lépe řečeno příznivci Lukáše Adamce a Gabriely Gunčíkové převážili, a Michal Šeps tak nakonec končí před branami velkého finále. Co to tedy znamená pro SuperFinále? Pro nás v Česku z toho plyne, že v něm konečně budeme mít zase po letech holku a pak také že vůbec poprvé uvidíme souboj kluk versus holka. Pro Slováky je naopak dobře, že do samotného konce vydržel i jejich zástupce a soutěž pro ně neztratí náboj. Co se bude zpívat, není zatím ještě známo, ale dá se očekávat jeden duet, jedna nová písnička a pak taky nějaká z nejpovedenějších věcí z kol dříve minulých. Jak to nakonec vše dopadne, se dozvíme již tuto neděli.

Angelina Jolie a Brad Pitt se možná brzy vezmou!

31. května 2011 v 13:16 Celebrity
Hollywoodský pár Brad Pitt (47) a Angelina Jolie (36) si zřejmě po šesti letech vztahu řekne ANO! Podle amerických médií je prý jejich děti nutí, aby se konečně vzali! Asi už se nemohou dívat na to, jak jejich rodiče žijí na hromadě!
Angelina Jolie (36) a Brad Pitt (47) spolu žijí už šest let, ale zatím nikdy zcela vážně neuvažovali o svatbě, ačkoli zahraniční bulvár jim to neustále předhazoval.
Společně vychovávají šest dětí - vlastních i adoptovaných - a tahle drobotina se prý v poslední době pořád ptá, když už se mamka a taťka vezmou. A tak Angelina a Brad začali vážně přemýšlet o tom, že by do toho praštili!
Pokud by ke svatbě skutečně došlo, ani v jednom případě by nešlo o premiéru. Brad Pitt byl už jednou ženatý s hvězdou seriálu Přátelé Jennifer Aniston a Angelina Jolie byla provdaná dokonce už dvakrát - za Johnnyho Lee Millera a Billyho Boba Thorntona.


Justin Bieber chce nahrát duet se svou přítelkyní Selenou Gomez

29. května 2011 v 17:26 Celebrity
Justin Bieber, Selena Gomez Kiss Among Billboard Awards Highlights

Justin Bieber odhalil v nedávném rozhovoru, že jeho přítelkyně Selena Gomez je na jeho seznamu lidí, se kterými by chtěl nahrát duet ! Zde Justin prozradil s kým by chtěl v budoucnu spolupracovat: Chtěl bych si zazpívat se Selenou, jsem slyšel všechny její nové písničky, jsou úžasné. Také bych rád pracoval s Will.i.am, stejně jako s Jay-Z.

Justin Bieber Kisses Selena Gomez at Billboard Music Awards! 22.05.2011

Kusovka 0.31

29. května 2011 v 17:04 Kusovky

Gunčíková ze SuperStar: Jsem stydlivá a slušná holka!

29. května 2011 v 14:51 TV Show
Zajímavý hlas dostal talentovanou rockerku Gabrielu Gunčíkovou (17) už mezi tři nejlepší účastníky letošní SuperStar. Hudební dovednosti mladé zpěvačky z Kroměřížska navíc podtrhuje její pohledná tvář a sexy postava. A není divu, že se vyrojila spousta spekulací o jejích milostných románcích. Gábina ale tvrdí, že v posledních dvou měsících nikoho neměla a že je stále volná!

V médiích se poslední dobou skloňuje vaše jméno ve všech pádech. Jak se vyrovnáváte s popularitou?
"Mrzí mě celkem dost některé články, kdy se řeší, jestli jsou mi vidět kalhotky nebo prsa nebo co. V podstatě se tím zabíjí nějaká moje snaha zaujmout zpěvem. Navíc se psalo, že bylo vidět moje bílé spodní prádlo, a já měla ten večer černé. To, co bylo vidět, byl zřejmě jen nějaký stín. Bylo to trapné."

Začíná se také o vás psát jako o sexbombě. Co si o tom myslíte?
"Jsou to dva světy. V normálním životě chodím oblékaná normálně, nepotřebuju na sobě mít tunu make-upu a dokonalý vlasy. V SuperStar na mně pak zapracují vizážisti, kteří mají v soutěži poslední holku a jsou rádi, že si s ní mohou vyhrát. Jako nějaká sexbomba se ale necítím."

Kdybyste dostala nabídku nafotit odhalené snímky pro nějaký časopis, šla byste do toho?
"Jsem zastáncem toho, že nikdy neříkej nikdy. Člověk mění názory a v budoucnu bych si mohla třeba odporovat. Ale teď momentálně v sedmnácti letech, kdy já jsem slušně vychovaná holka, bych rozhodně řekla ne. Rozhodně ne. Za prvé jsem stydlivá a za druhé slušná. Nejsem žádná dračice ani pařmenka."

Když jsme se minule bavili, prozradila jste nám, že nemáte přítele, platí to pořád?
"Platí. Tady není možnost někoho potkat."

Ale prý se kolem vás motal pohledný cirkusák Jiří Berousek...
"To bylo tak, že jsme byli na afterpárty a přišli za mnou novináři, s Jiřím Berouskem mě představili, řekli mi, že se mu líbí, jak zpívám, a požádali mě, jestli by nás spolu mohli vyfotit. A potom vznikne článek Gunčíková chodí s Berouskem."

Takže to s ním nebude mít žádné pokračování?
"No rozhodně ne, proč by mělo. U mě je vztah založený na důvěře. Můj bývalý přítel byl dlouhou dobu jen můj kamarád. A když jsme spolu začali chodit, už jsme k sobě měli vypěstované nějaké pouto. Nikdy bych si nezačala něco s někým, koho vidím poprvé."

Mluvilo se i o tom, že k sobě máte blízko s Lukášem Adamcem…
"Jsme kamarádi. Z kluků se s ním bavím nejvíc. Ale to je všechno. Jsem pro něj spíše jako mladší ségra. Navíc má přítelkyni. S ní a s Lukášem si vždycky chodíme někam společně sednout."

Takže si fanoušci z řad mužů mohou dělat ještě naděje?
"Tak samozřejmě. S nikým vůbec nic nemám!" (směje se).

V soutěži už jste jen tři a vy jste největší favoritka. Co byste udělala s výhrou sto tisíc eur?
"Já nevím. Pořád je to daleko a ve hře je Míša Šeps. No ale kdyby to vyšlo, tak bych po SuperStar třeba chtěla na dovolenou. Zbytek peněz bych se snažila asi šetřit. Popřípadě si později koupit nějaké bydlení a zaplatit si školu. Rozhodně bych je nechtěla hned rozfrcat."

Kvůli soutěži už jste dva měsíce zavřená mimo realitu, neleze vám to na mozek?
"Člověk cítí takový smutek, protože je sám. Chybí mi rodina, přátelé a kamarádi. A ta doba, kdy nás v soutěži bylo dvacet čtyři. Byla tu úplně jiná atmosféra, všechno bylo fajn a na všechno jsme se těšili. A teď už jsme jen tři a jsme většinou každý sám..."

A vy jste navíc poslední dívka v soutěži. Jak to snášíte?
"Jsem pořád sama zavřená na pokoji. Ale jsou tady holky z produkce a asistentka našeho agenta, takže si s nimi alespoň občas popovídám. Většinou se ale učím písničky."

Na co se po skončení soutěže nejvíc těšíte?
"Strašně se těším na léto. Až vylezu z hotelu a půjdu se někde jen procházet. A až se vrátím alespoň trochu do normálního života a budu mít kolem sebe lidi, kteří mi dají energii, kterou jsem měla před soutěží."

Pocházíte z malé vesnice Jankovice u Kroměříže, to jste se za celou soutěž ani jednou nepodívala domů?
"Vůbec. Celé dva měsíce jsem tam nebyla."

Kolik mají Jankovice obyvatel?
"Tak pět set šest set. Je to hrozně pěkná vesnice s malinkými uličkami. A většinou jsou všechny na samotě u lesa."

Jeff Conaway, herec známý z muzikálu Pomáda, zemřel!

28. května 2011 v 16:58 Celebrity
http://img.aktualne.centrum.cz/37/53/375354m-jeff-conaway.jpgVe věku 60 let včera zemřel americký herec Jeff Conaway! Rodina jej nechala odpojit od přístrojů! Nejvíce se proslavil rolí T-Birda Kenickieho v kultovním muzikálu Pomáda z roku 1978.
Jeff Conaway (1950-2011) ležel v kómatu v losangeleské nemocnici od 11. května, kdy zkolaboval ve svém domě zřejmě po předávkování léky proti bolesti. Rodina se pak po šestnácti dnech rozhodla, že jej nechá odpojit z podpůrných přístrojů.
Herec, který si získal popularitu v televizních seriálech Taxi nebo Babylon 5, se však nejvíce zapsal do paměti diváků jako T-Bird Kenickie ve slavném muzikálu Pomáda, kde hrál po boku Johna Travolty. Za roli Bobbyho Wheelera v seriálu Taxi byl dvakrát (v letech 1979 a 1980) nominován na Zlatý glóbus.
Jeff Conaway se v roce 1992 dokonce pustil do filmové režie a natočil komedii Léto v bikinách II. Jeho doménou však byly spíše béčkové, resp. průměrné filmy a seriály., často s bizarními názvy jako Lůžkový vlak hrůzy nebo Elvíra - vládkyně noci.
Herec se dlouhodobě potýkal se závislostí na drogách a alkoholu. V lednu loňského roku dokonce při jednom předávkování upadl ve svém kalifornském domě a poté musel podstoupit operaci kvůli zlomenině kyčle a krční páteře.
John Travolta, Olivia Newton-John, Jeff Conaway

Finalisté v ZOO: Michal Šeps přirovnal Gábinu Gunčíkovou k vačici!

28. května 2011 v 16:31 TV Show


Před nedělním pěveckým soubojem vyrazila finálová trojka na návštěvu do pražské ZOO, ale ne na jen tak ledajakou! Gábina, Michal a Lukáš se dostali tam, kam je návštěvníkům normálně vstup zakázán!
O zábavu bylo v ZOO rozhodně postaráno, naše kamera zachytila nejzajímavější zastávku v "Africkém domě", kde mohli finalisté přímo z ruky krmit žirafy a hrabáče kapské!
Při této příležitosti jsme se finalistů zeptali na to, k jakému zvířátku by přirovnali své kolegy soutěžící. Více ve videu!