Březen 2011

Dostaň Agátu:Našli jsme nejhoršího rozvoce pizzy na světě!

30. března 2011 v 15:26 Fun & Videa


Britney Spears vyjede s novou deskou na předražené turné

30. března 2011 v 14:26 Britney Spears
Britney Spears s novým albem "Femme Fatale" sbírá poměrně slušné recenze Britney Spears
(první vlna výhradně pozitivních recenzí však již opadla) a krom promo vystoupení se spekulovalo i o velkém turné. To bylo již potvrzeno, dokonce byl už oznámen i předskokan - tím se měl stát španělský zpěvák Enrique Iglesias. Jeho účast na turné byla však záhy zrušena.Prvotní nadšení fanoušků však vystřídalo mírné zklamání, když byly oznámeny ceny lístků na show. Nejlevnější vstupenky na nejhorších místech budou začínat na 96 dolarech, tedy téměř dvou tisících korun. Tato cena však není konečná - přibudou ještě další poplatky. Pokud si příznivci budou chtít prohlédnout zpěvačku (pro turné by se hodilo spíše označení tanečnice, jelikož drtivá většina písní byla na posledním turné odehrána z playbacku) z nejlepších míst, musejí si připravit téměř 350 dolarů, což je přibližně sedm tisíc korun. Celkem logicky se po oznámení cen ozvalo mnoho nespokojených fanoušků, kterým ceny přijdou až příliš vysoké. Letní koncertní šňůra odstartuje 16. června a prozatím je naplánováno šestadvacet koncertů po Severní Americe. Další místa budou prý postupně přibývat. Zda se Britney Spears vypraví i do Evropy, zatím nebylo specifikováno.

Beyoncé propustila vlastního otce

30. března 2011 v 14:20 Celebrity
Zpěvačka Beyoncé Knowles (29) propustila ze svých služeb vlastního Beyoncé propustila vlastního otce
otce Mathewa Knowlese, který ji řadu let sloužil jako osobní manažer. Sám v roce 1995 skončil s prodejním byznysem, aby se mohl věnovat dceři jako aspirující zpěvačce, jíž pomohl k obrovskému úspěchu a slávě.

Knowles pomohl založit skupinu Destiny´s Child a manažerem byl jistý čas i ostatním členkám, Kelly Rowland a Michelle Williams. Ty s ním přestaly spolupracovat v roce 2009, respektive 2010. A rok po Williams opustila otce i jeho vlastní dcera.
"S otcem přestala spolupracovat pouze a výhradně na obchodní rovině. Miluje svého otce z celého srdce a stále je to její milovaný otec," uvedla k ukončení spolupráce zpěvaččina mluvčí Yvette Noel Schure.

Narozeniny Lady Gaga

28. března 2011 v 21:33 Narozeniny Celebrit
Dnes slaví 25. narozeniny Lady Gaga vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta. Tak všechno nejlepší ♥ :-) Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids OnThe Block. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.
Lindsay Lohan se zřekla svého příjemní! Víme proč!

28. března 2011 v 18:46 Celebrity
Herečka Lindsay Lohan (24) není žádným svatouškem, se zákony se Lindsay Lohan se zřekla svého příjemní! Víme proč!
potýká každou chvíli. Nepřenese přes srdce ale násilí páchané na ženách, kterého se dopustil její otec Michael. A proto se po dohodě s matkou a sestrou rozhodla, že se vzdají otcova příjmení Lohan. Herečka bude od nynějška známá pouze jako Lindsay.

"Lindsay se vzdává příjmení Lohan a bude vystupovat jen pod svým křestním jménem Lindsay. K tomu já a mladší dcera Ali změníme své příjemní a vezmeme si moje rodné příjmení Sullivan," potvrdila Lindsayina matka Dina. Hereččin tiskový zástupce potvrdil, že k tomuto kroku vedlo zatčení a obvinění Michaela Lohana, který surově zbil svoji přítelkyni.
"Spousta významných lidí v showbyznyse je známá pouze pod křestním jménem. Podívejte se třeba na Oprah či Beyoncé. Teď na ten seznam můžete přidat Lindsay… Nikdo v rodině nechce mít nic společného s Lindsayiným otcem a to platí i na jeho příjmení," dodal zdroj blízký Lindsay.

MTV EMA 2011 se letos budou konat v Belfastu

26. března 2011 v 19:06 Zajímavosti
Předávání letošních evropských hudebních cen MTV se bude konat 6. listopadu v Belfastu v Odyssey Aréně. Jedná se již o osmnáctý ročník MTV EMA, které každý rok hostuje jiné město. Objevit by se zde měly hudební ikony jako Madonna, Lady Gaga a nebo Jay-Z.
Jared Leto - MTV EMA 2010Jared Leto na MTV EMA 2010

Dlouho se spekulovalo o tom, zda se letošní ceny budou konat ve Varšavě, Paříži nebo Istanbulu. Nakonec však zvítězil Belfast, pro který hostování MTV EMA znamená nejen pozvednutí města mezi světové hudební destinace, ale také miliony liber pro místní ekonomiku. MTV EMA vznikly v roce 1994, původně jako alternativa amerických MTV VMA (Video Music Awards). První hostující zemí bylo Německo, kde se slavnostní ceremoniál konal u Braniborské brány v Berlíně. Mezi další hostující města patří Paříž, Londýn, Barcelona, Miláno, Dublin, Liverpool a nebo Řím. Rekordmany v počtu získaných ocenění jsou Britney Spears a Eminem, kteří jich mají na kontě již sedm.

Loňské předávání se konalo v Madridu a celým večerem diváky provázela Eva Longoria (hlavní představitelka Zoufalých manželek). Na pódiu se představily hudební hvězdy jako Kanye West, Kesha, Katy Perry, Shakira, B.O.B., Linkin Park nebo 30 Seconds To Mars, kteří letos poprvé navštíví Prahu v rámci Prague City Festivalu, který se bude konat 23. června v areálu Incheba Expo v Holešovicích.

Beyonce- Listen

26. března 2011 v 18:01 ♫Videoklipy♫

Listen,
To the song here in my heart
A melody I've start
But can't complete

Listen, to the sound from deep within
It's only beginning
To find release

Oh,
the time has come
for my dreams to be heard
They will not be pushed aside and turned
Into your own
all cause you won't
Listen....


Listen,
I am alone at a crossroads
I'm not at home, in my own home
And I tried and tried
To say whats on my mind
You should have known
Oh,
Now I'm done believing you
You don't know what I'm feeling
I'm more than what, you made of me
I followed the voice
you gave to me
But now I gotta find, my own..

You should have listened
There is someone here inside
Someone I'd thought had died
So long ago

Oh I'm screaming out, for my dreams to be heard
They will not be pushed aside or worse
Into your own
All cause you won't
Listen...

Listen,
I am alone at a crossroads
I'm not at home, in my own home
And I tried and tried
To say whats on my mind
You should have known
Oh,
Now I'm done believing you
You don't know what I'm feeling
I'm more than what, you made of me
I followed the voice
you gave to me
But now I gotta find, my own..


I don't know where I belong
But I'll be moving on
If you don't....
If you won't....

LISTEN!!!...
To the song here in my heart
A melody I've start
But I will complete

Oh,
Now I'm done believing you
You don't know what I'm feeling
I'm more than what, you made of me
I followed the voice, you think you gave to me
But now I gotta find, my own..
my ownn...

Kusovka 0.22

26. března 2011 v 17:12 Kusovky

Kleopatra Taylor (†79): Pohřbena vedle Jacksona

26. března 2011 v 17:00 Celebrity
Filmová Kleopatra bude odpočívat vedle krále popu
Nikdy nechtěla být herečkou, ale kvůli její kráse ji matka do filmu protlačila už v dětství. Elizabeth Taylor (†79), která zemřela ve středu na selhání srdce, se stala opravdovou megahvězdou po roli Kleopatry ve stejnojmenném historickém snímku z roku 1963. A místo posledního odpočinku filmové královny bude symbolické. Elizabeth Taylor bude pohřbena vedle krále popu Michaela Jacksona.
Za roli egyptské královny si řekla o milion dolarů - v té době o nevídanou částku. Dostala ji. Málem to položilo známé filmové studio 20th Century Fox. Přestože jde o její nejznámější roli, vytouženého Oscara získala za jiné snímky, ve kterých rovněž excelovala.
Honorář Elizabeth byl v roce 1963 nejvyšším ve filmové historii. To samé platilo i o rozpočtu snímku. Měl být původně jen dva miliony dolarů, ale nakonec vystoupal na neuvěřitelných 44 milionů dolarů. I když se stal snímek s tržbami 26 milionů dolarů nejvýdělečnějším filmem roku, studio 20th Century Fox kvůli jeho nákladům málem zbankrotovalo.
O dva roky dříve při natáčení snímku chytila Elizabeth v Evropě zápal plic. Její stav byl tak vážný, že se začalo hovořit o hereččině blížící se smrti. Podstoupila tracheotomii - chirurgické rozříznutí krku kvůli přístupu do průdušnice a dýchání.
Dlouhá léta patřila mezi nejkrásnější herečky světa. Muži po ní šíleli.

Liz Taylor byla držitelkou Oscara, ne však za roli Kleopatry

Michael Jackson Live 2001

Chůva k pohledání

Proces s lékařem MICHAELA JACKSONA: Soudu chybí POROTCI!

26. března 2011 v 16:54 Celebrity
Soud, který má za úkol najít porotce k procesu s lékařem zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, má problém. Vzhledem k proslulosti kauzy nemůže najít objektivní osoby.
Losangeleský soud se snaží vybrat porotu pro chystaný proces s Jacksonovým lékařem, ale naráží zatím na příliš dobře informované, tudíž málo objektivní osoby. Ve čtvrtek soud prověřil s použitím dotazníků 160 potenciálních porotců, z nichž pouze dva o kauze doktora Conrada Murrayho nic nevěděli. Soudní jednání má začít 9. května a skončit by mělo 1. července.
Porota bude složena z 12 členů. Dnes bude prověřeno dotazníkem dalších 170 lidí. Ze čtvrteční skupiny jich bylo 100 vyřazeno.
Soudce Michael Pastor chce dát do 4. května dohromady 100 vhodných kandidátů pro členství v porotě a ty pak právníci vyslechnou a vyberou u soudu. Proces má rozřešit Murrayovu vinu v případu neúmyslného zabití popové hvězdy. Příčinou smrti bylo předávkování léky.