Leden 2011

Lady Gaga podpoří boj proti AIDS kosmetickou řadou

31. ledna 2011 v 18:28 Lady Gaga
Lady GagaLady Gaga se již poněkolikáté v kariéře rozhodla využít síly svého jména pro dobročinné účely. Znovu tak proběhne její spolupráce se společností MAC Cosmetics, s níž zpěvačka zahájí kampaň na podporu boje proti AIDS. Konkrétně budete moci fond MAC AIDS podpořit koupí lesku na rty Viva Glam nebo rtěnky za cenu 14.50 dolarů (asi 300 korun). Loni již podobná akce s touto firmou proběhla, Lady G navíc vypomohla i její o něco starší kolegyně Cyndi Lauper, s kterou sdílí velice extravagantní vystupování. Výběr příspěvků koupí těchto produktů začne 17. února. Tato kosmetická řada bude o něco serióznější než údajný nový parfém, který má vonět po krvi a spermatu, jak jsme vás v nedávné minulosti informovali. Lady Gaga se v poslední době věnuje finálním přípravám na promo k novému singlu "Born This Way" ze stejnojmenného chystaného alba, které spouští od 10. února rádiovou premiérou songu na americkém rádiu Z100. Následovat bude vystoupení na letošních Grammy a hodinový rozhovor, který se zpěvačkou natočil moderátor Anderson Cooper.

Zdroj: musicserver.cz

Paris Hilton a Lindsay Lohan: Dostaly nabídku na boxerský zápas!

31. ledna 2011 v 18:26 Celebrity
Dědička hotelového řetězce Paris Hilton (29) Paris Hilton a Lindsay Lohan: Dostaly nabídku na boxerský zápas!
a herečka Lindsay Lohan (24) by si mohly vydělat milion dolarů (18 milionů Kč), kdyby proti sobě nastoupily v ringu.

Obě blondýnky strávily trochu času ve vězení. Teď by prý mohly přispět charitativní organizaci, která pomáhá alkoholikům a drogově závislým. "Byl by to skvělý způsob, jak by dámy mohly splatit svůj dluh společnosti," říká organizátor zápasu Damon Feldman.

Feldman se podle listu Metro specializuje na organizaci boxerských zápasů mezi celebritami.Již dříve zařídil zápas pro Michaela Lohana, otce Lindsay, a tvrdí, že by se mladé ženy rozhodně nemusely zápasu bát: "Měly by na sobě boxerské rukavice velikosti menších polštářů. Byla by to spíš legrace. Jak Paris, tak Lindsay v minulosti měly o box zájem a trochu trénovaly. Michael by navíc mohl dceři pomoci. Sám si v ringu vedl velmi dobře. Nazvali bychom to třeba bitva zlobivých holek Hollywoodu."

Zatím není známo, jak na tento návrh kamarádky zareagují. Alespoň teoreticky by to ale možné bylo. Lindsay nedávno skončila léčení na odvykací klinice a doteď se do žádných dalších průšvihů nedostala.

Paris, která absolvovala krátký pobyt za mřížemi v roce 2007, se sice letos párkrát dostala do různých nepříjemných situací, když u ní byl nalezen kokain, ale zatím zůstává na svobodě.

Zdroj: odhaleno.cz

Adam Lambert narozeniny

29. ledna 2011 v 19:49 Narozeniny Celebrit
Dnes má Adam Lambert 29.narozeniny, tak všechno nejlepší :-)

Tak šel čas s představiteli Harryho Pottera!

28. ledna 2011 v 15:57 Harry Potter
Tak jde čas s hlavními představiteli filmových postav ze snímku Harry Potter


První díl, Harry Potter a Kámen mudrců, se začal natáčet v roce 2000 a v kinech se objevil o rok později. Jak se hrdinové změnili za dlouhých deset let?Daniel Radcliffe
Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let. Rodiče jeho rozhodnutím moc nadšení nebyli, ale nakonec poslali Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít přes pět zkoušek, než se mu podařilo získat první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999).

Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmana v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy (režie John Boorman, 2001). Největší úspěch se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců (2001). Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika. Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda. Film, který je založen na populárním fantasy knize se stal absolutním trhákem, jenž lámal rekordy v návštěvnosti.
V létě 2007 natočil drama My boy Jack (Můj chlapec Jack). Hrál v něm syna spisovatele Rudyarda Kiplinga Jacka (Johna), který padl v první světové válce. Radcliffe také ztvární fotoreportéra Dana Eldona ve filmu Journey (Cesta). Premiéra filmu se plánuje na rok 2011.Emma Watson
Emma Charlotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se přestěhovala s matkou do Anglie. V 7 letech Emma vyhrála svou první cenu ve školní recitační soutěži. Bylo jí 9 let, když muž z castingové agentury cestoval po všemožných školách v Anglii a hledal talentované děti pro konkurz do prvního filmu o Harrym Potterovi.
Emma si vzpomíná, že na konkurz šla kvůli svým kamarádům a také proto, že si myslela, že by to mohla být zábava. Poté, co producent vybral herce Daniela Radcliffa na roli Harryho, byla Emma zavolána do kanceláře produkce spolu s Rupertem Grintem, kde jim oběma bylo sděleno, že vyhráli role Hermiony a Rona. V deseti letech tedy Emma začala točit svůj první film. Nakonec jsme Emmu Watson mohli vidět ve všech dílech Harryho Pottera. Na jinou filmovou roli než Hermiony zatím nenarazila. Čeká tak na lákavé nabídky ze stran producentů.Rupert Grint
Rupert Grint je herec, který se posedmé ujímá role nejmladšího z bratrů Weasleyových a přítele Harry Pottera, Rona. Jakkoli byla role v Harry Potter a Kámen mudrců jeho vůbec první zkušeností s profesionálním herectvím, jeho přirozený talent mu zajistil mezinárodní uznání kritiků i řadových diváků.

Mimo prvního Harryho Pottera si zahrál po boku Simona Callowa a Stephena Fry roli šíleného profesora ve snímku Petera Hewitta Prďoši. Před tím, než získal roli Rona Weasleyho, hrál pouze ve školních produkcích a ochotnických spolcích. Od té doby, co se před několika lety poprvé představil publiku jako roztomilý a legrační Weasleyovic kluk, po všech stránkách vyrostl. Naposledy si ve filmu Cherrybomb zahrál sexuálního svůdce a dalším dospělým rolím se rozhodně nebrání.


Rok 2000

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint - rok 2000


Rok 2002

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint - rok 2002


Rok 2003

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint - rok 2003


Rok 2005

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint - rok 2005


Rok 2007

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint - rok 2007


Rok 2010

Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint - rok 2010

Filmy o Harrym Potterovi:

2001 - Harry Potter a Kámen mudrců
2002 - Harry Potter a Tajemná komnata
2004 - Harry Potter a vězeň z Azkabanu
2005 - Harry Potter a Ohnivý pohár
2007 - Harry Potter a Fénixův řád
2008 - Harry Potter a princ dvojí krve
2010/2011 - Harry Potter a Relikvie smrti


Zdroj: blesk.cz

Kus betonu s podpisem Michaela Jacksona jde do dražby za 1,76 miliónu korun

28. ledna 2011 v 15:49 Michael Jackson
Z pozůstalosti zesnulého zpěváka Michaela Jacksona už se prodalo leccos, ale kousek, který půjde v únoru do dražby v Los Angeles, je jen pro siláky. Pod aukční kladívko se dostane 170 kilogramů vážící kus betonu s otiskem dlaně a nohou popového krále, opatřený rovněž jeho podpisem.
Michael Jackson na archivním snímku z koncertního turné Dangerous v devadesátých letech

Předmět označený Broken Heart Stone bude dražit online aukční síň Nate D. Sanders a aukce skončí 15. února.
Betonový monument vznikl v roce 1984, kdy Jackson udělal otisky pro projekt chodníku slávy v Las Vegas, který se ale nikdy neuskutečnil. Objeven tu byl v roce 2006 v hotelu Riviera, kdy ho odkoupil jeden z hostů, jenž ho za nezveřejněnou sumu v roce 2009 prodal nynějšímu vlastníkovi, Andymu Wilsonovi z Kalifornie.
Wilson se shodou okolností s Jacksonem znal a betonový kus koupil ještě s jeho souhlasem. Aukční síň očekává, že se položka prodá za více než 100 tisíc dolarů (asi 1,76 miliónu korun).

Zdroj: novinky.cz

Harry s Hermionou se líbali. Ron při tom řval smíchy!

28. ledna 2011 v 15:46 Harry Potter
Rupert Grint při polibku Daniela s Emmou brečel smíchy, proto ho vyhodili z natáčení...

Rupert Grint v jednu chvíli dostal příkaz opustit natáčení nového dílu Harryho Pottera. Scénu, kdy se herečtí kolegové Daniel Radcliffe a Emma Watsonová měli vášnivě políbit, rušil svým smíchem. Ba hrozilo, že ji jeho přátelé nenatočí.

V jedné ze scén prvního dílu filmu Harry Potter a Relikvie smrti se Watsonová a Redcliffe měli políbit. Nicméně Grint se tím pohledem bavil natolik, že se nedokázal ubránit smíchu.


Vášnivý polibek
"Viděli jste ten film, je to pěkně drsný polibek. Snažil jsem se držet! Rupert se ale mimo kameru smál tak, že ho vykázali ze scény. Sledovali jsme totiž, jak se mu oči plní slzami, když se úporně snažil zastavit smích," vysvětloval Daniel Radcliffe.

"Bylo to moc divné, ale šli jsme do toho a docela jsme si to užili. Mnoho mužů na celém světě by zabíjelo, jen aby se do této pozice dostalo!" dodal dnes již jednadvacetiletý hrdina filmových trháků o mladém čaroději.

Nejvýdělečnější Potter
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 má našlápnuto, aby se stal jedním z nejvýnosnějších filmů letošního roku. Jen za první víkend svého uvedení do kin vydělal přes 330 milionů dolarů, tedy v přepočtu více než 6 037 000 000 korun.

Zdroj: magazin.libimseti.cz

Rupert Grint: Konečně se můžu zbavit rezavých vlasů

28. ledna 2011 v 15:43 Celebrity
Deset let nesměl herec Rupert Grint sáhnout na svou hlavu a musel mít pořád stejný střih a stejnou barvu vlasů. Představitel Rona Weasleyho z filmů o Harrym Potterovi byl jasně rozpoznatelný po celou dobu natáčení snímků. Dvaadvacetiletý Brit teď ale tvrdí, že jednou z výhod konce ságy o Potterovi je to, že se rusé hřívy může zbavit.
"Právě se chystám, že si hlavu oholím zcela nebo alespoň obarvím. Lidé mě většinou poznávají právě kvůli těm vlasům. Jsem pyšný na to, že jsem zrzek, zvláštní je, že mě kvůli tomu nikdy nikdo moc nešikanoval. Ale už prostě potřebuju změnu," tvrdí dvaadvacetiletý herec.

Slavný zrzek zatím neměl moc štěstí v lásce. V červenci 2009 si postěžoval: "Nevím, co je to láska a být zamilovaný. Ještě jsem to nezažil." Loni v listopadu ale situace ještě stále nebyla o moc lepší: "Bylo pro mě zatím dost těžké udržet si vztah, protože jsem měl moc práce. Vyšel jsem si s lidmi, ale nikdy to nebylo vážné. Nebylo to jednoduché. Ale teď je láska to, na co se chci zaměřit."


Zdroj: magos.osobnosti.cz

Reb’l Fleur – nová vůně Hollywoodu

27. ledna 2011 v 12:11 Rihanna

Vůně zpěvačky Rihanny - exotická a vášnivá dle jejího proma anebo další líbivá ovocenka?

Již za pár dnů, 25. ledna, bude mít tato vůně premiéru v Macy's. WWD o parfému napsalo, že se skládá ze samých sladších složek a s trochou nadsázky dodává, že polovinu z nich byste jistě našli v kterékoli vybavenější ledničce. Své jméno dostal parfém (alespoň podle zpěvaččiného vysvětlení) podle přezdívky "rebelské kvítko" kterou jí jako malé dala babička na Barbadosu. Nic rebelského ovšem na vůni nehledejte, s tímto nasládlým parfémem se spíš připravte na pořádnou romantiku. Struktura parfému voní po švestkách, červených plodech a broskvi. V srdci vůně, cítíme havajský ibišek, fialky a tuberózu s pár tóny kokosového mléka, základ je poté tvořen vanilkou, pačuli a pižmem.
Tato sladká vůně asi není přesně to, co se od živelné zpěvačky očekávalo. Chybí slibovaná dávka vášně a exotiky - spíš připomíná vybrané jídlo z menu nějaké prvotřídní restaurace. Mně osobně se do vkusu moc netrefila, ale určitě si najde své přívržence. Cena velmi povedeného flakónku s vůní Reb'l Fleur vyjde v přepočtu na cenu kolem jednoho tisíce korun.GRAMMY AWARDS 2011

27. ledna 2011 v 9:35 Zajímavosti
Nejprestižnější hudební událost roku v přímém přenosu ze Staples Center v Los Angeles tlumočí Dana Hábová a komentuje publicista Jan Rejžek

Noc roku pro všechny hudební fajnšmekry přichází! Brněnské studio České televize opět odvysílá jednu z největších hudebních událostí - 53rd Annual GRAMMY Music Awards - s komentářem Jana Rejžka a překladem Dany Hábové.
Tentokrát připadlo udělování prestižních hudebních cen na druhou únorovou neděli. Gramofonky poznají své majitele 13. února 2011. Na Dvojce prožijete celonoční hudební maratón z losangeleského Staples Centra plný neopakovatelných vystoupení.
Co se nominací týče, králem se stal Eminem! Má deset šancí na cenu a uspět může ve všech hlavních kategoriích. Zpěvák Bruno Mars sklidil nominací sedm. Šestkrát se zapotí Lady Gaga, Lady Antebellum a rapper Jay-Z. A vy se můžete díky České televizi potit s nimi kvůli časovému posunu v noci z neděle na pondělí.


Stanice  
ČT2
Datum
Po.14.2.2011
      Čas
 02.00 - 02.58
Délka
58 min.Zdroj: tv.sms.cz

Supersexy make-up za pár minut

27. ledna 2011 v 9:17 Beauty
Jeden jediný obličej, totiž svůj, můžete zvýraznit čtyřikrát jinak. Nastudujte si nová líčení, která vám budou slušet!


1. trend ⇒ Jemně kouřové oči
Sametový pohled si vykouzlíte tak, když vsadíte na jemnější romantické líčení. Tento make-up vám zabere jen pár minut a navíc je sexy: Naneste mastný tělový stín na celé víčko.  Obtáhněte vnitřní kontury horního a dolního víčka tmavě šedou tužkou. Pak použijte oční stíny, na nadočnicové oblouky a omalujte jimi i dolní víčka. Bonus: Pokud vám trochu ujede ruka a líčení přetáhnete, vůbec nic se neděje. Sjednoťte pouze nákres na obou očích.
Supersexy make-up za pár minut

2. trend ⇒ Plné rudé tváře
Už nemusíte dodržovat zásadu, že červeň patří pouze na lícní kosti. Teď se totiž nosí velký ruměnec! Naneste krémovou tvářenku do středu tváře a prsty ji jemně rozetřete nahoru, dolů a k vnější straně. Klidně přetáhněte až za lícní kost. Pokud chcete, aby nalíčení působilo přirozeně, rozetřete tvářenku makeupovou houbičkou. Zamezíte tomu, aby byly na pleti patrné barevné přechody, které vznikají špatným nanesením líčidla. Na závěr použijte stejně barevnou pudrovou tvářenku a poprašte jí celou tvář.
Supersexy make-up za pár minut3. trend ⇒ Smyslné saténové rty
Sezona zářivých lesků pomalu končí a na scénu opět přicházejí rtěnky. Posledním hitem jsou krémové rtěnky s mírným perleťovým nádechem, který dodává rtům hedvábný vzhled. Pokud chcete mít pusu k nakousnutí, dopřejte jí jemný peeling (můžete použít běžný peeling na obličej), jenž odstraní starou kůži. Rty ošetřete zvláčňujícím balzámem a kontury obkreslete malinovou rtěnkou (konturovací tužka v tomto odstínu by působila příliš tvrdě). Nakonec vyplňte barvou i vnitřek.
Supersexy make-up za pár minut


4. trend ⇒ Centimetrové řasy
Módní návrháři velí: Prodlužte řasy! Důvod? Dlouhé brvy opticky zvětšují oči. Pokud vám příroda nadělila krátké řasy, můžete si je bleskově prodloužit umělými řasami. Jste spíš přírodní typ? Pořiďte si zhušťující řasenku, která obsahuje kartáček s podkladovou vrstvou. Nejdřív pročešte řasy kartáčkem s podkladovou vrstvou, která je vyživí a prodlouží. Na závěr brvy zvýrazněte dvěma vrstvami černé řasenky.
Supersexy make-up za pár minut

Zdroj: jenprozeny.cz