V módě jsou náladové rtěnky

7. ledna 2011 v 18:24 |  Beauty
Emoční rtěnky ještě sice nejsou dokonalé a nestačí vám pouze jedna, která by dokázala sama měnit barvu podle vaší nálady, tak jak to třeba dovedou speciální na teplo reagující materiály u některých šperků. U emočních rtěnek je to jinak. Koupíte si sadu rtěnek, kde každá z barev rtěnky vyjádřující určitou emoci - stav, ve kterém se zrovna nacházíte. Rozklíčovat vaši náladu podle barvy rtěnky se bude muset naučit i vaše okolí.
Náladové rtěnky v šesti barvách. (Pouze 1 dolar za kus!)

Koukej co kupuješ!

Barevné plnokryvné "náladovky" si asi zralejší ženy příliš neoblíbí, modrá, zelená, černá, bílá či žlutá rtěnka je totiž make-upem skutečně odvážným, ale jako teenagerka nesmíš zaváhat. Každá z těchto barev rtěnky může vyjádřit tvoje aktuální emoce.

Náladové rtěnky mohou být ale i v jemnějším provedení, které rtům dodá pouze nádech odstínu. Tyto rtěnky mohou směle nosit i dvacítky, třicítky či ještě zralejší čtyřicátnice. Vaše rty jen vystínují a dodají jim odstín v nádechu, jako kdyby malíř smíchal barvu vašich rtů s barvou rtěnky.


Vyhraj se s odstíny

S lipstick mood se můžete i vyhrát. Na rty můžete aplikovat hned několik odstínů rtěnky. S neplnopřekryvnými rtěnkami dosáhnete sice extravagantní, ale přesto pořád nositelný make-up look. Teens móda vám dovolí aplikovat i plnokryvné rtěnky v několika odstínech najednou - zaručeně nebudete k přehlédnutí!

Kde tzv. mood lipstick koupit? Zapátrej po tržnicích, nebo v parfumerkách. V zahraničí je snadnou koupíš i na internetu. A ceny se bát nemusíš.

Náladové rtěnky Jessica Girls – šest odstínů za 12 dolarů.

Barevný klíč k tvojí náladě

I když u mnohých rtěnek najdete definici nálady pro danou barvu, rozklíčovat jejich barevnost můžete i pomocí našeho univerzálního barevného klíče.

Zdroj: moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.