Turbany budou módním hitem následující sezóny jaro/léto 2011

7. ledna 2011 v 18:30 |  Trendy & Zdraví
Pokud vzpomeneme na 70. léta 20. století, byly turbany jistojistě bez debat typem módního doplňku, který nezůstal bez povšimnutí. Turbany vám nyní nabídnou možnost vystoupit ze světa klasiky opět - v sezóně jaro a léto 2011 budou opět módní. Díky nim můžete vyzkoušet něco jiného. Něco, na co jste možná doposud rozhodně nebyly zvyklé.

Pro následující sezónu jara a léta 2011 do své kolekce modely turbanů zařadily prestižní módní domy jako Issa, Andew Gn, Jason Wu či Giorgio Armani. Turban dodá vašemu outfitu vintage šmrnc a půvab. Budete jedinečná, výjimečná a nápaditá.
Turbany budou příští sezónu vlasovou pokrývkou číslo 1 (zleva: Issa, Giorgio Armani)

Zatímco může být docela běžné nosit turban v kombinaci s ležérními modely outfitů, poslední módní trendy nás opravdu povzbuzují k tomu, abychom byly v módě prozíravější a více experimentovaly. Mnoho outfitů, které díky turbanům působí zajímavěji, jsou více formálnější, než si myslíme. Silný kontrast mezi typicky ženskými detaily jako jsou volné, splývající látky, krajkové prvky nebo florální potisk a odvážné turbany jsou základem modelů v různých kolekcích. Jsou přesvědčivým závěrem, že se správnou dávkou kuráže a kreativity může být tento módní doplněk výsledkem velice moderního looku.Zdroj: moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.