Tři voňavá jablíčka Donny Karan voní karamelem, malinami,rybízem ale i Coca-colou!

26. ledna 2011 v 17:53 |  Beauty
Právě "sladká" jablíčka byla inspirací pro kolekci dámských vůní známě společnosti, modní značky a návrhářky Donna Karan. Tato edice nás svými barvičkami a sladkými vůněmi vezme zpět do dětství. Hlavními vonnými tóny této kolekce DKNY Delicious Candy Apples je sladký karamel, zralá malina a šťavnatý rybíz. Zábavná a veselá kolekce, skládající se z červeného, zeleného a fialového flakónku, byla uvedena v limitovaném množství, každá vůně pak v 50 ml velikosti.

Celkově byla kolekce DKNY Delicious Candy Apples vytvořena k tomu, aby svým milým zákaznicím připomněla sladkost dětských let a obohatila je o jednoduchý, pestrý a hravě zábavný design, stejně jako o sladké a poutavé kompozice vůní. Na závěr je nutno podotknout, že vůně Delicious Candy Apples patří do rodiny linie Delicious značky DKNY, kterou tak tedy jablíčka úspěšně rozšiřují.


DKNY Delicious Candy Apples "Sweet Caramel"

Vůně jablíčka značky DKNY Delicious Candy Apples "Sweet Caramel" (česky Sladký karamel) je sladká a vkusná vůně pro všechny ty, které mají rády sladkosti. Hlava tohoto sladkého a šťavnatého jablíčka z rodiny DKNY Delicious s označením "Sweet Caramel" leží v tónech červeného jablka, hrušky a ibišku. Srdce vůně tvoří kombinace tónů jasmínu, fialky, lilie a zelených tónů. Základem jablíčka "Sladký karamel" je jak jinak než sladká vanilka, pro vůni nepostradatelný karamel, jedinečně jemnou příchuť vůně "Sweet Caramel" pak dotváří také smetana.
DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel
DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel

DKNY Delicious Candy Apples "Ripe Raspberry"

Vůně v pořadí druhého jablíčka z limitované kolekce DKNY Delicious Candy Apples, je vůně "Ripe Raspberry" a v doslovném českém překladu představuje zralou malinu. Hlavu tohoto druhého jablíčka tvoří limetka, zelené jablko a samozřejmé tóny malin. Srdcem vůně DKNY Delicious Candy Apples "Ripe Raspberry" je exkluzivní kombinace tónů karibské magnólie, pivoňky a sladkých tónů, které se vůni prolínají. Základem je pak pro někoho možná až neuvěřitelná přísada "Coca-Cola" .
DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry
DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry

DKNY Delicious Candy Apples "Juicy Berry"

Třetí vůní je exkluzivní vůně jablíčka "Juicy Berry", tedy šťavnatý rybíz. Hlava tohoto šťavnatého rybízu tvoří kombinace tónů černého rybízu, ostružiny a liči. Srdce DKNY Delicious Candy Apples "Juicy Berry" se skládá z tónů jabloňového květu a růže, základem jsou dřevité tóny a santalové dřevo.
DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry
DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry


Zdroj:moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.