Prosinec 2010

"Pravá blondýna" Reese Witherspoon se zasnoubila

31. prosince 2010 v 18:32 Celebrity
Herečka Reese Witherspoon (34) se zasnoubila s přítelem Jimem Tothem. O ruku požádal čtyřicetiletý herecký agent svou klientku po jedenácti měsících od prvního oficiálního rande.

"Jim ví, že Reese je pro něho tou pravou. Na ni přesně čekal velmi dlouho. Zásnuby jsou přirozeným vyústěním situace," potvrdil Tothův kamarád magazínu People.
Reese na nabídku k sňatku ochotně kývla. Před Tothem randila dlouho s kolegou Jakem Gyllenhaalem, jemu se ale dostat Witherspoon do manželství nepodařilo. Problémem byly děti. S jedenáctiletou Avou a sedmiletým Deaconem si však Toth prý skvěle rozumí.

Děti má Reese z manželství s Ryanem Phillippem, s nímž se po sedmi letech rozvedla v roce 2006.

                

ROK 2011 JE TADY! U protinožců se bouřlivě slaví!

31. prosince 2010 v 18:30 Zajímavosti
pf 2011


Vzhledem k existenci časových pásem neslaví Silvestra všichni lidé na Zemi současně. Ovšem v případě dlouhých a intenzivních oslav se mnohé party časově překrývají.

16:00 I Japonsko už vstoupilo do nového roku. V ulicích se shromáždily tisíce lidí, kteří sledovaly velkolepé ohňostroje.

Ohňostroj v Japonsku
Ohňostroj v japonské prefektuře Nagasaki

Na příchod roku 2011 se už připravují také v jihoafrickém Johannesburgu. Podívejte se:14:00 Austrálie vstoupila do nového roku 2011. Nad operou v Sidney odpálili pyrotechnici velkolepý ohňostroj. Australané si při oslavách připomněli také utrpení, které způsobují záplavy v australském Queenslandu, kde tisíce rodin tráví konec roku v evakuačních centrech.

Ohňostoj nad operou v Sidney
Ohňostroj nad Sidney stál téměř 13 milonů korun.

Podívejte se, jak přivítali Nový rok v australském Sydney:12:00 Rok 2011 odstartoval už i u protinožců. Novozélanďané  zahájili rok 2011. S monstrózním ohňostrojem v zátoce u budovy Opery v Sydney začali Australané už v devět hodin večer jejich času.

Podívejte se na oslavy na Novém Zélandu:11:00 Zatímco Evropa v pátek v 11.00 hodin SEČ prožívala ještě normální dopoledne posledního dne roku 2010, na ostrově Kiritimati v Tichém oceánu už odbila půlnoc a hodiny začaly odtikávat první vteřiny roku 2011.

Obyvatelé Kiritimati, kterých na atolu žije přes 5000, tak mohou jako první na světě oslavit příchod nového roku.

Silvestr pokaždé jinak a jindy!

Když půjdete 1. ledna spát kolem šesté hodiny ranní ve Střední Evropě, právě budou přelom roku odpočítávat kdesi ve Spojených Státech.


V KOLIK HODIN NAŠEHO ČASU SE VE SVĚTĚ SLAVÍ PŘÍCHOD NOVÉHO ROKU


Podívejte se na silvestrovské oslavy v Londýně:Jako první si sklenkou šampusu (nebo jiným lahodným nápojem podle místních zvyklostí) přiťuknou lidé v Oceánii - konkrétně na souostroví Kiribati. Podle časové čáry vidíte, že se Kiribatští trochu posunuli do druhého dne.

kIRIBATI - MAPA


Domorodce z Oceánie vzápětí doplní na celosvětové party obyvatelé Nového Zélandu a Austrálie. K nim se přidají Japonci a další země východní Asie.

Podívejte se, jak se slaví Silvestr v Hong Kongu:Australské Sydney je známé svými obrovskými oslavami Silvestra především díky monstróznímu ohňostroji v zátoce u slavné budovy Opery v Sydney:Silvestr u Eiffelovy věže v Paříži nabízí romantický výhled:Zdroj: tn.nova.cz

Jackson spáchal SEBEVRAŽDU! Hájí se lékař...

31. prosince 2010 v 17:55 Michael Jackson
Michael Jackson

Příští týden začne soud s lékařem, který podával Jacksonovi léky, jež ho zabily.
Právníci lékaře Conrada Murrayho, který zodpovídal za zdraví zesnulého popového zpěváka Michaela Jacksona, postaví obhajobu na tvrzení, že hvězda spáchala sebevraždu. Uvedl to losangeleský státní zástupce David Walgren.

Walgren prohlásil, že je jasné, že obhajoba pracuje s teorií o sebevraždě, protože v souvislosti se smrtí "Krále popu" se o ní hojně diskutovalo.

Obhájce Murrayho Michael Flanagan se nechtěl ke stanovisku protistrany vyjádřit. "Nebudu na to odpovídat, ale zjevně je to názor pana Walgrena," uvedl Flanagan.

Conrad Murray u soudu
Conrada Murrayho za viníka považovaly už první teorie, které vznikly po Jacksonově smrti.

Právníci se potkali u soudu při projednávání důkazů proti Murraymu. Ten je zatím obviněn z neúmyslného zabití Jacksona. Měl zpěváka usmrtit špatným podáním léků.


Zdroj: tn.nova.cz

Zac Efron má jasné novoroční předsevzetí – novou lásku

31. prosince 2010 v 17:50 Celebrity
Krátce před Vánocemi se herec Zac Efron (22) rozešel s přítelkyní Vanessou Hudgensovou, s níž se dal dohromady při natáčení Muzikálu ze střední. Ovšem dvaadvacetiletý idol dívek a žen nehodlá trpět celibát. Má proto jasné novoroční předsevzetí, chce najít novou lásku. A zálusk má na Evu Mendes.

"Moc se mi opravdu líbí Eva Mendes. Myslím, že je úžasná a má skvělou osobnost," přiznal dvaadvacetiletý Zac.

Evu by přitom utáhl na jídlo.
"Umím rozhodně připravit výtečné lasagne i z ničeho. Vlastně ne, neumím vařit těstoviny! Ale jsem velký improvizátor, když přijde na tyto věci. Dokážu sledovat hlavní linii receptu a to je to, o čem to vaření nakonec je. Umím dobře sledovat psané instrukce, když dostanu recept, umím ho uvařit prostě," dodal Efron.

                           
                             


Zdroj: odhaleno.cz

Deset důvodů, proč se nemusíme dožít roku 2013

31. prosince 2010 v 17:36 Zajímavosti
Konec světa v roce 2012 je tématem omílaným dokola v mnoha filmech, knihách, ale i internetových diskuzích. Britský deník Daily Telegraph se na apokalyptické teorie podíval pod lupou a nastínil možné scénáře, které by mohly znamenat konec lidstva. Na deset nejzajímavějších se můžete nyní podívat společně s námi.

1) Invaze mimozemšťanů

Vědeckofantastický román Herberta George Wellse Válka světů z roku 1898 byl počátkem. Od té doby jsme si mohli přečíst bez nadsázky tisíce knih, popisujících ničivé útoky mimozemských civilizací na bezmocnou Zemi. Vědci zjistili, že strach z něčeho takového mezi lidmi roste se zvýšeným počtem hlášení spatření UFO a dalšími nepřímými důkazy. Pád UFO v americkém Roswellu roku 1947 byl jen začátkem, tvrdí příznivci této myšlenky.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: zcela mizivá
Odůvodnění: Rozumný důvod, proč by k něčemu takovému mělo dojít právě v roce 2012, ve skutečnosti neexistuje. Na vojenský konflikt s případnými jinými civilizacemi si pravděpodobně počkáme o něco déle.

2. Srážka s doposud neobjevenou planetou

Této myšlence jsou věnovány hned tisíce internetových fór, na kterých se lidé ujišťují, že se planeta Země kvapem blíží ke svému smutnému konci. Důvodem má být srážka s cizí planetou, či tak blízký průlet, který stejně vyvolá ničivou katastrofu. V této souvislosti se často mluví o planetě Nibiru. O té psali poprvé Babyloňané a zřejmě měli na mysli Jupiter. Až spisovatel Zecharia Sitchin z ní udělal v 60. letech 20. století ve své knize hrozbu, když ji označil za zatím neobjevenou planetu Sluneční soustavy, která se postará o konec naší civilizace.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: mizivá
Odůvodnění: Zastánci této teorie upozorňují na prohlášení NASA z roku 2005. Tehdy bylo oznámeno, že byla objevena další planeta ve vnějším okraji našeho solárního systému. Mnozí se pak domnívají, že v roce 2012 proletí v naprosté blízkosti Země a způsobí katastrofu. Realita je však taková, že tato planeta jistě do naší části solárního systému vůbec nezavítá.

3. Solární katastrofa

Právě solární katastrofa je apokalyptickým scénářem, který má souviset s proslulým koncem mayského kalendáře a být založena na vědeckém bádání. Tato teorie počítá s tím, že v prosinci 2012 Slunce vymrští vůči Zemi obrovský oblak plynů, jenž planetu pohltí, zničí celý její ekosystém, a způsobí tak zhoubu lidstva. Chybí ovšem důkaz toho, že se něco takového událo už v historii.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: mizivá 
Odůvodnění: Spíše než v těchto letech dojde k něčemu obdobnému zhruba za pět miliard let. V té době by mělo Slunce vyhasnout, změnit se v červeného trpaslíka a pohltit Zemi. Sluneční erupce v této době tak maximálně poškodí satelity či ohrozí astronauty. Za zkázou Země by roku 2012 tedy stát neměly. NASA navíc tvrdí, že 21. prosince 2012 konec světa nenastane. A kdo by nevěřil NASA, že?

4. Posun magnetických pólů

Velmi oblíbenou apokalyptickou teorií je posun či převrácení magnetických pólů. Podle zastánců této teorie je tento scénář nevyhnutelný a spustí sérii katastrofických událostí na naší planetě. Ohání se tím, že existují důkazy, že k něčemu obdobnému došlo na Zemi již dříve. Tvrdí, že posun těchto pólů může být vypočítán na základě studia slunečních skvrn či teorie magnetického pole. Mnoho přívrženců této myšlenky věří, že Mayové a staří Egypťané měli důkazy o tom, že v budoucnu dojde znovu k převrácení magnetických pólů. To se však mají vládci dnešních světových mocností snažit uchovat v tajnosti.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: nepatrná
Odůvodnění: Práce vědců z Princetonské a Toulouské univerzity indikují, že Země se sama překalibrovala a změnila umístění svých magnetických pólů přibližně před 800 milióny let. Usuzují tak ze studia magnetických nerostů v sedimentárních horninách v Norsku. Zjistili, že se severní pól posunul o více než 50 stupňů v době kratší než 20 miliónů let. V čem se tedy vědci a zastánci apokalypsy rozcházejí, je jasné - v časovém úseku, v jakém má k této katastrofě dojít. Podle pesimistů se tak stane v brzké době a proběhne to rychle, geologové odmítají kratší časovou periodu než jeden milión let. A počátek si nedovolují odhadnout.

5. Supervulkán

Supervulkán je černým koněm našeho souhrnu. Jeho erupce by byla nesrovnatelně větší, než všechny erupce v moderní historii. Nejenže by byl islandský Eyjafjallajökull a jeho výbuch v porovnání s tímto supervulkánem absolutně ničím, zcela nicotným by se rázem stal i výbuch italského Vesuvu, který se zapsal do historie lidstva velmi smutným písmem.
Obrovský tlak miliónů tun roztavených hornin a magmatu by se prodral skrz zemský plášť a začal tlačit na zemskou kůru. Výsledná erupce by zničila nejen místo výbuchu a jeho blízké okolí, měla by daleko horší katastrofické následky. Do atmosféry by se dostaly milióny tun úlomků hornin a jedovaté plyny. To by pak zřejmě vyústilo v tzv. nukleární zimu, která by způsobila další dobu ledovou, či ještě hůře, v absolutní vyhlazení života na celé planetě.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: nepatrná
Odůvodnění: Většina teorií točících se ohledně supervulkánů a roku 2012 se zaměřuje na tzv. super-kalderu, která se nachází pod Yellowstonským národním parkem v USA. Satelitní snímky v uplynulých letech zaznamenaly výrazné změny v oblasti a vědci zjistili, že se roztavený masiv v hloubce 16 kilometrů pod povrchem značně pohybuje. Ačkoliv je tedy jasné, že se tato kaldera hýbe, nikdo neřekl, že by měla vybuchnout, natož pak přímo v roce 2012.

6. Třetí světová válka

Snad už v roce 1945, kdy skončila druhá světová válka, začali lidé spekulovat o tom, že v blízké době se rozpoutá další, ještě daleko ničivější celosvětový konflikt. Když Sovětský svaz nechal vybuchnout svou první atomovou bombu o dva roky později, souboj ve zbrojení mezi USA a SSSR započal. Vynález termonukleárních zařízení pak jen urychlil závod, který vyvrcholil roku 1962 Kubánskou krizí, kdy se svět dostal nejblíže k jadernému konfliktu mezi oběma mocnostmi. Od té doby se však situace už spíše zklidňovala. Riziko se pak rapidně snížilo v devadesátých letech 20. století po kolapsu Sovětského svazu. Mnozí si začínají myslet, že kritický jaderný konflikt se odehraje mezi KLDR a Jižní Koreou.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: malá, ale existující
Odůvodnění: V dnešní době se obavy z jaderné války soustřeďují na rostoucí moc Číny a potenciální reakci ze strany USA. Mluví se i o možném konfliktu mezi Indií a Pákistánem či Severní a Jižní Koreou. Tyto potenciální války by mohly jednoduše vyústit v globální konflikty, během kterých by byly použity i jaderné zbraně.

7. Teroristé disponující zbraněmi hromadného ničení

Už od 11. září 2001 a smrti bezmála 3000 lidí v New Yorku a Washingtonu DC existují obavy, že al-Káida či jiná teroristická skupina dostane do rukou zbraně hromadného ničení. Teroristé by tak mohli třeba vodíkovými bombami zničit velké množství měst západní civilizace, či biologickým útokem vyhladit takřka jakékoliv místo na Zemi. Britská i americká vláda mají připravené přesné postupy, co v případě jaderných či biologických útoků na města dělat. A zastánci konspirační teorie, že za 11. zářím stojí šedé eminence USA, které si potřebovaly odůvodnit plánovanou válku pro získání přístupu k ropě, prý cítí pokračování. Tvrdí, že se může nad některým americkým městem brzy objevit nukleární hřib jen proto, aby vláda odvedla pozornost od jiných kauz.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: malá
Odůvodnění: Před několika lety Usáma bin Ládin ohlásil, že jeho organizace disponuje několika nukleárními zařízeními, které má však jen jako zastrašovací prostředek. Existovaly obavy, že se teroristická skupina dostala k nějakým nukleárním zařízením z bývalého Sovětského svazu, to se však zatím nepotvrdilo. Nyní však může být hrozbou nestabilní pákistánský režim, který atomovými zbraněmi disponuje. Nikdo tak nemůže zcela vyloučit možnost, že by al-Káida mohla svrhnout vládu a dostat se k jaderným zbraním.

8. Ropný vrchol

Snižování světových ropných zásob související se stále zvyšující se produkcí (vyjma krátkých období kolapsů) je realitou. Avšak teorie ropného vrcholu mluví o okamžiku, kdy těžba ropy dosáhne maxima a poté bude již jen klesat až do konečného vyčerpání. Co se stane v momentě, kdy začne být poptávka větší než nabídka, je otázkou. A kdy se to stane? Mnozí věří, že jsme již do této fáze dospěli, jiní mluví o tom, že se tak stane do deseti let. A zastánci apokalyptické teorie si tento moment opět spojují s koncem mayského kalendáře v roce 2012. Většina světových ekonomik je na ropě přímo závislá a zemědělství na naprosté většině míst světa by zcela zkolabovalo.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: malá
Odůvodnění: Jen ojediněle se najdou odborníci, kteří zpochybňují fakt, že samotný ropný vrchol nastane. Ostatní řeší dvě konkrétní otázky - kdy nastane a zda bude mít svět již dostatečně vyvinuté alternativní zdroje energie. Optimisté tvrdí, že ropný vrchol nenastane před rokem 2020. Jenže přiznání mnoha ropných společností, že již dlouho berou spíše z uskladněných rezerv, zvyšuje obavy, že jsme již ropného vrcholu dosáhli. A závislost lidstva na ropě je v tomto momentě nezpochybnitelná. Není však rozumný důvod, proč by tento moment měl znamenat bezprostřední armagedon.

9. Totální kolaps životního prostředí

Mantrou dnešních dnů jsou klimatické změny a otázka, zda za ně může člověk a případně v jaké míře. V uplynulých dekádách Země čelila hrozbám, jakými jsou celkové znečištění ovzduší či poškozování ozónové vrstvy. Navzdory mnohým hlasům, že je globální oteplování pouze konspirační teorií a ve skutečnosti se klima v posledním desetiletí ochlazuje, je lidský vliv na životní prostředí v jisté míře nepopiratelný. Totální kolaps by mohlo přinést další oteplování, znečištění oceánů a moří v obydlených oblastech či vymření určitých živočišných druhů. Mnohé části světa by se tak mohly stát neobyvatelnými a způsobit masovou migraci lidí po světě, což by způsobilo opět výrazné nepokoje.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: malá
Odůvodnění: Někteří vědci trvají na tom, že se v posledním století teploty nikterak nezvýšily, a obviňují světové vlády z manipulace s klimatickými daty. Jenže takových je zatím stále málo. NASA nedávno přiznala, že uplynulá dekáda byla nejteplejší v zaznamenávané historii. V New Yorku se měly průměrné teploty zvýšit od roku 1880, kdy měření začala, o 0,8 stupně Celsia. A na některých místech světa měl být vzestup ještě markantnější.

10. Kolaps kolonií včel

Zima 2008 byla v USA pro včelaře absolutně tragická. Více než třetina komerčních úlů byla ztracena důsledkem tzv. syndromu zhroucení včelstev. Tento jev, při kterém vymřou všechny dělnice, a přežije jen samotná královna, byl pozorován poprvé právě v USA, ale nedávno už byly obdobné případy zaznamenány i v Evropě. Pravý důvod tohoto jevu je zatím neznámý. Spekulace o pesticidech, geneticky modifikovaných plodinách, virech či stále hustších mobilních telefonních sítích a jimi způsobeném záření se zatím nepotvrdily. Lék však zatím neexistuje a hrozba globální pandemie je s rostoucím počtem nakažených zemí stále vyšší a vyšší. Jaké následky by mělo pro lidstvo vymření včel, asi není třeba popisovat.
Pravděpodobnost způsobení konce světa v roce 2012: znepokojivá
Odůvodnění: Nebýt včel, bylo by vymýceno obrovské množství plodin klíčových pro lidských život. Jmenujme například sójové boby, bavlnu, mnoho druhů ořechů, jablka, hroznové víno či slunečnice, které jsou významným zdrojem oleje pro celý svět. Zhruba třetina světové potravy je přímo závislá na práci včel. Pokud by včely vymřely, nebo jen významně poklesly jejich počty, dostaví se hladomory a potažmo násilí a nepokoje po celém světě.

Zdroj: novinky.cz

Rihanna - Who's That Chick

30. prosince 2010 v 21:29 Rihanna
Tato písnička je podle mě úplně nádherná a má dvě verze, jedna je natočena ve dne a druhá v noci Našla jsem na youtube, video kde jsou dvě verze v jednom videu Snad se Vám bude ta písnička líbit tak jako mně i když je už trošinku starší.

Rihanna Who's that chick


Feel the adrenaline moving under my skin
It's an addiction such an eruption
Sound is my remedy feeding me energy
Music is all I need.

Baby, I just wanna dance
I don't really care I just wanna dance
I don't really care… care… care (feel it in the air… yeah)

[Chorus]
She's been a crazy dita disco diva
… and you wonder:
"Who's that chick? who's that chick?"
Too cold for you to keep her
Too hot for you to leave her
Who's that chick? who's that chick?
Who's that chick? who's that chick?
Who's that chick? who's that chick?

Back on the dancefloor better not to take me home
Bass kicking so hot blazing through my beating heart
French kissing on the floor, heart is beating hardcore
Heard everybody is getting a little sexy on the crazy juice
This will end up in the news

Baby, I just wanna dance
I don't really care I just wanna dance
I don't really care… care… care (feel it in the air… yeah

[Chorus]
She's been a crazy dita disco diva… and you wonder:
"Who's that chick? who's that chick?"
Too cold for you to keep her
Too hot for you to leave her
Who's that chick? who's that chick?

I'll try to sex you up the night has got me love sprung
I won't stop until the sun is up oh yeah
My heart is a dancer beating like a disco drum oh oh uh oh
I'll try to sex you up the night has got me love sprung
I won't stop until the sun is up oh yeah
My heart is a dancer beating like a disco drum
Beating like a disco drum… beating like a disco drum…

[Chorus]
She's been a crazy dita disco fever… and you wonder:
"Who's that chick? who's that chick?"
Too cold for you to keep her
Too hot for you to leave her
Who's that chick? who's that chick?
Who's that chick? who's that chick?
Who's that chick? who's that chick?

Eliza Dushku-narozeniny

30. prosince 2010 v 19:32 Narozeniny Celebrit
Dneska slaví své 30. narozeniny Eliza Dushku. Hrála v seriálu Volání mrtvých, Pach krve, Buffy přemožitelka upírů, Dům loutek...
Je albánsko-dánského původu. V roce 1998 si zahrála v úspěšném seriálu buffy, přmožitelka upírů přemožitelku Faith. Hrála zde celou třetí sérii a objevila se i ve čtvrté a sedmé sérii nebo v seriálu Angel (spin-off Buffy).Zajímavé je, že se měla původně objevit pouze v pěti epizodách. Eliza se sama popisuje jako "divoška, která náhle začala hrát jako holka". Je dobrá zpěvačka, studovala tanec a provozuje jógu.

ElizaLady Gaga: "Nové album bude obsahovat prvky metalu"

30. prosince 2010 v 11:05 Lady Gaga
Lady Gaga
Rok 2010 je téměř minulostí, blíží se rok nový, během kterého vyjde hned několik netrpělivě očekávaných desek. Jednou z nich je bezesporu i třetí studiovka popové senzace Lady Gaga. Kromě přibližného termínu vydání se na povrch postupně dostávají další detaily o chystané nahrávce. Lady Gaga desku popsala slovy:"Bude to sňatek elektronické hudby s množstvím, dovolím si říct, až epického metalu nebo rock'n'rollu, popu s melodiemi hymnického rázu s brutálními tanečními beaty." Vše je prý již zcela hotovo, pracuje se jen na konečných úpravách, které nahrávku vyšperkují. Z hlediska textů písniček by nové songy měly být "více poetické" a na svědomí je mají s trochou nadsázky prý sami fanoušci, kteří zpěvačku v mnohém ovlivnili a dodávají jí velké množství energie. Lady G kromě psaní nových písní do konce roku intenzivně koncertovala, letošní závěrečný koncert odehrála ve Francii, kde Stefani Germanotta prozradila, že do dvou měsíců budou mít všichni netrpěliví fanoušci desku k dispozici. Spekulace o pravděpodobném datu vydání se tak pohybují mezi únorem a březnem roku 2011. Na únor byl ale již s konečnou platností slíben pilotní singl, který bude zpěvačka pilně propagovat. Zazpívat by ho měla i 13. února na udílení amerických cen Grammy.


Zdroj: musicserver.cz


Somebody Help Me - Full Blown Rose [Tru Calling Theme]

29. prosince 2010 v 12:16 Fun & Videa


Toto je úplně nádherná písnička. Z úžasnýho seriálu Volání mrtvých, který chodí na prima cool v sobotu a v nedělu o půl jedenácté ráno, teď už budou poslední dva díly . Doufám, že to budou dávat třeba od znova

Otřesní neherci v seriálech

29. prosince 2010 v 12:02 Celebrity
Nemají žádnou hereckou průpravu, postrádají filmové zkušenosti, ale přesto byli, jsou a budou obsazovaní do komerčních seriálů. O kom že je řeč?


Hrála sama sebe
Seriál Dokonalý svět je jeden z nejlepších projektů současnosti. Je zábavný, má šmrnc a hlavní hrdiny čas od času vystřídají hostující VIP. Třeba krásná Simona Krainová (37) hrála samu sebe.
Simona Krainová (Foto: Tv Nova)


Helena si zazpívala 
Ani Helena Vondráčková (63) nepřišla zkrátka. Když dostala nabídku do Comebacku, prý neváhala. V seriálu si zazpívala písničku a hlavnímu hrdinovi podle scénáře poradila, ať se nelituje a jde bojovat.
Helena Vondráčková (Foto: Tv Nova)


Šance pro Žilkovy 
Hlavní roli v Ošklivce Katce hrál Lukáš Hejlík (30), dobrý kamarád Agáty Hanychové (25). Netrvalo proto dlouho a v seriálu si svůj štěk užívala nejen Agáta, ale rovněž její maminka herečka Veronika Žilková (49).
Agáta Hanychová (Foto: Tv Nova)


Gay i v seriálu
Zpěvák Ben Cristovao (23) se nikam netlačil. Sám říká, že nabídka mu přišla z nebe. V Ordinaci hraje syna Jana Čenského (49) a v těchto dnech spolu řeší, jestli je gay, nebo ne.
Ben Cristovao (Foto: Tv Nova)

Zdroj: jenprozeny.cz